تبلیغات شما اینجا شرکت دیجیتال مارکتینگ پنل پیامکی - پنل اس ام اس - مدیانا اس ام اس طراحی سایت
بستن تبلیغات [X]
ارزیابی رایگان مهاجرت به کانادا
یکی از راههای مهاجرت به کانادا از طریق کار میباشد که متقاضیان مهاجرت به کبک از روش تخصصی (Quebec Skilled Worker) متفاوت با دیگر مناطق کانادا ارزیابی می شوند. پرونده های مهاجرتی کبک در دو مرحله بررسی می گردند. در ابتدا پرونده به اداره مهاجرت کبک ارسال شده و پس از قبولی در این بخش برای انجام مراحل انجام آزمایشات پزشکی، بررسی عدم سوء پیشینه و صدور ویزا به اداره مهاجرت کانادا در بخش فدرال ارسال می گردد. به متقاضیان مهاجرت که در روش تخصصی کبک در مصاحبه مهاجرتی قبول شوند، گواهی CSQ اعطا می شود. این گواهی که توسط اداره مهاجرت کبک صادر می شود به متقاضی این اجازه را می دهد که برای ادامه بررسی پرونده خود و دریافت ویزای مهاجرت، فرم ها و مدارک خویش را به اداره مهاجرت و شهروندی کانادا در بخش فدرال ارسال نماید. یک مهاجر مجرد باید حداقل ۴۹ امتیاز کسب نماید. برای مهاجران متاهل، حداقل امتیاز ۵۷ امتیاز می باشد. شایان ذکر است که ارایه مدارک زبان برای اثبات توانایی زبان انگلیسی و فرانسه متقاضی و همسرشان در این روش مانند روش تخصصی فدرال، در ابتدای کار الزامی می باشد با این تفاوت که در روش تخصصی کبک (Quebec Skilled Worker) بیشترین امتیاز به توانایی سطح زبان در مهارت های شنیداری (Listening) و گفتاری (Speaking) تعلق می گیرد و دانش نوشتن (Writing) و خواندن (Reading) هر یک دارای ۱ امتیاز می باشند.

:: برچسب ها : مهاجرت به کانادا از طریق کار ,
ن : زهرا داوند
ت : شنبه 29 ارديبهشت 1397
از راه های اقتصادی مهاجرت به کانادا، می توان به سرمایه گذاری در این کشور، مهاجرت از طریق نیروی متخصص فدرال و بالاخره مهاجرت به کانادا از طریق کار اشاره کرد. الف) سرمایه گذاری باید دانست که شرایط لازم برای مهاجرت از طریق کار و سرمایه‌گذاری در کانادا عبارت است از: 1- سرمایه گذار باید حداقل دارای یک میلیون و ششصد هزار دلار کانادا باشد؛ هرچند تفاوت‌هایی جزئی در مورد این شرط در استان‌های مختلف وجود دارد. 2- شخصی که از طریق سرمایه گذاری قصد اخذ اقامت در کانادا را دارد، باید ظرف پنج سال گذشته، حداقل به مدت دو سال تجربه‌ی مدیریتی داشته باشد که کم و کیف این امر را می‌توان با مراجعه به مشاوران مهاجرت به کانادا در هلدینگ حقوقی رادیو وکالت، دریافت کرد. 3- پس از اینکه شرایط مهاجرتی شخص متقاضی مورد پذیرش قرار گرفت، وی می بایست مبلغ هشت‌صد هزار دلار کانادا را به مدت پنج سال در اختیار دولت مرکزی قرار دهد. برای مهاجرت به کانادا می ‌توان از طریق سرمایه گذاری استانی اقدام کرد. ابتدائاً باید گفت که کانادا از استان های مختلفی تشکیل شده است که هر استان (ایالت) دارای قوانین خاص خود است. البته تمام استان ها، از قوانین نیروی فدرال مرکزی تبعیت می کنند و درنتیجه اتحاد حقوقی برقرار است.

:: برچسب ها : مهاجرت به کانادا از طریق کار ,
ن : زهرا داوند
ت : جمعه 28 ارديبهشت 1397
سازمان مهاجرت و شهروندی کانادا اعلام نمود که از تاریخ ۶ فوریه ۲۰۱۴، به طور اتوماتیک برای متقاضیان ویزای توریستی ویزای چند بار ورود یا همان ویزای مولتی کانادا صادر خواهد شد. ویزاهای چند بار ورود به واجدین شرایط این فرصت را می دهند تا در طور مدت اعتبار ویزا به راحتی به کانادا سفر نموده و در هر ورود بتوانند به مدت ۶ ماه در خاک کانادا بمانند. همچنین این ویزاهای چند بار ورود برای ۱۰ سال معتبر بوده و دیگر لازم نخواهد بود که متقاضیان توریستی برای هر بار ورود درخواست صدور ویزای مجدد بدهند.

:: برچسب ها : ویزای مولتی کانادا ,
ن : زهرا داوند
ت : چهارشنبه 26 ارديبهشت 1397
اقامت کانادا یکی از دغدغه های متقاضیان ورود به کشور کانادا این است که پروسه اداری اخذ ویزای خود به کشور را تا جایی که امکان دارد کوتاه نمایند ، برای مثال افرادی که قصد مهاجرت کاری و یا مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به این کشور را دارند ، با آنکه شیوه های ذکر شده یکی از بهترین و مطمئن ترین راه مهاجرت به کانادا می باشد ، با این حال مدت زمان زیادی از زمان اقدام تا اخذ نهایی ویزا صرف خواهد شد که اغلب مواقع موجب انصراف افراد از اخذ این نوع ویزا می گردد و یکی از راههای گرفتن ویزا ویزای مولتی کانادا میباشد که میتوان از سایتهای اینترنتی معتبر برای کسب اطلاعات بیشتر اقدام نمود .

:: برچسب ها : ویزای مولتی کانادا ,
ن : زهرا داوند
ت : سه شنبه 25 ارديبهشت 1397
برای تحصیل در كانادا درمقطع لیسانس دانشگاه های کانادا متقاضی میبایست مدرک دیپلم با معدل حداقل 14 را داشته باشد البته پذیرش در بعضی رشته های تحصیلی در دانشگاه های ممتاز نیازمند معدل بالای 15 میباشد لذا داشتن مدرک زبان آیلتس حداقل 6 یا تافل جهت پذیرش در دانشگاه الزامی است. لازم به ذکر است دانشجویانی که مدرک زبان ندارند میبایست دوره های آموزشی زبان انگلیسی را در دانشگاه سپری کنندکه ممکن است یک یا دو ترم زمان ببرد زیرا تحصیل درکانادا بدون مدرک زبان دانشجویان را با مشکل مواجه میسازد و برای کسب اطلاعات بیشتر از سایتهای معتبر اینترنتی میتوان از سایتهای معتبر اینترنتی که دارای وکلای با تجربه هستند اقدام نمود .

:: برچسب ها : تحصیل در کانادا ,
ن : زهرا داوند
ت : شنبه 22 ارديبهشت 1397
هزینه زندگی در کانادا در شهر های کوچک پایین تر از شهر های بزرگ هست و البته شانس یافتن کار هم در شهر های کوچک تر کمتر خواهد بود. در صورتی که هزینه تحصیل در کانادا را حتی بدون بورسیه میتوانید تامین کنید، فرصت های شغلی دانشجویی در این کشور پهناور بسیار زیاد است و شما میتوانید هزینه زندگی دانشجویی خود را در حین تحصیل با کار پاره وقت تامین کنید. البته توصیه میکنیم که حداقل برای سال اول به اندازه هزینه تجصیل و هزینه زندگی بودجه در نظر بگیرید. هزینه تحصیل در کانادا به همراه هزینه زندگی در کانادا برای سال اول در حدود ۵۰ تا ۸۰ میلیون تومان خواهد بود.

:: برچسب ها : تحصیل در کانادا ,
ن : زهرا داوند
ت : پنجشنبه 20 ارديبهشت 1397
شرایط پس از گرفتن اقامت در کانادا بدین صورت است که کسی که موفق به اخذ اقامت دائم کانادا شده است، برای زندگی در کانادا اجباری ندارد بلکه اختیار زندگی، کار و یا تحصیل در کانادا را دارد. بنابراین ناچار نیست در کانادا بماند. اما در صورتی که بخواهد این اقامت همواره تمدید شود و هیچ گاه باطل نشود، باید از هر دوره ی 5 ساله ی اقامت دائم خود، حداقل 2 سال در کانادا حضور فیزیکی داشته باشد. البته اگر فردی در یک دوره ی 6 ساله ی اقامت دائم در کانادا، حداقل 4 سال در کانادا حضور داسشته باشد، واجد شرایط اخذ شهروندی کانادا است. یعنی می تواند پاسپورت کانادایی داشته باشد و در واقع یک کانادایی محسوب شود و حتی حق رای دادن و بسیاری از حقوق دیگر یک شهروند کانادایی را نیز داشته باشد.

:: برچسب ها : اقامت در کانادا ,
ن : زهرا داوند
ت : چهارشنبه 12 ارديبهشت 1397
به طور معمول شما در حدود $ 3،000 – $ 6،000 (~ 2،240-4،500 US $) را بایستی برای هزینه اقامت در نظر داشته باشید که البته این در صورتی است که شما در محوطه دانشجویی اقامت داشته باشید. اگر شما یک گزینه ارزان تر را می خواهید، بایستی به اقامت در خارج از محوطه دانشگاه فکر کنید، اما به یاد داشته باشید که بایستی دیگر هزینه های اضافی سفر را برای تحصیل در دانشگاه مد نظر داشته باشید. ناگفته نماند که اشتراک مسکن خارج خارج از محوطه دانشگاه و دیگر با دانشجویان بسیار ارزان تر می باشد و باید قبل از اقامت برای کانادا به سایتهای معتبر اینترنتی که دارای وکلای با تجربه هستند مراجعه نمود

:: برچسب ها : اقامت در کانادا ,
ن : زهرا داوند
ت : سه شنبه 11 ارديبهشت 1397
ویزای توریستی کانادا متفاوت میباشد و افرادی که دارای ویزای میباشند بسته به نوع ویزا میتوانند دارای اقامت متفاوت باشند مثلا اعتبار ویزاهای کانادا به هنگام ورود به کانادا توسط افسران اداره مهاجرت و مرزبانی کنترل می شوند. به طور معمول متقاضیان ویزای توریستی و دیداری می توانند حداکثر تا شش ماه در کانادا اقامت داشته باشند. کسانی که سوپر ویزا دریافت کرده اند اجازه دارند تا دو سال در کانادا بمانند. اگر ویزا به صورت Multiple صادر شده باشد چند بار ورود است و به دارنده ویزا امکان می دهد به طور متعدد وارد کانادا شود.

:: برچسب ها : ویزای توریستی کانادا ,
ن : زهرا داوند
ت : پنجشنبه 6 ارديبهشت 1397
ویزای توریستی کانادا معمولا به شکل ویزای تک ورود single entry یا ویزای مولتیپل کانادا multiple entry یا همان ویزای پنج ساله کانادا صادر میشود. ویزای توریستی برای متقاضیان ایرانی معمولا یا به صورت سینگل اینتری به مدت درخواست متقاضی یا به صورت مولتیپل اینتری به مدت ۵ سال (یا پایان مهلت پاسپورت) صادر میشود. بر اساس قانون کلی حداکثر زمانی که توریست کانادا میتواند بدون خروج از کانادا در این کشور بماند ۶ ماه است. نکته قابل توجه دارندگان ویزای توریستی کانادا این است که داشتن ویزای بازدید از کانادا به معنی داشتن اجازه ورود به این کشور نمیباشد. بلکه آفیسر در هنگام ورود به خاک کانادا باید تشخیص دهد که ماهیت حضور فرد در کانادا موقت خواهد بود و متقاضی بازدید از کانادا قصد ماندن در کانادا را پس از ویزای کوتاه مدت ندارد و برای کسب اطلاعات بیشتر میتوان از سایتهای معتبر اینترنتی اقدام نمود .

:: برچسب ها : ویزای توریستی کانادا ,
ن : زهرا داوند
ت : چهارشنبه 5 ارديبهشت 1397
تحت این برنامه پرونده کلیه متقاضیانی که با وضعیت کاری این ایالت, همخوان باشد, مستقیما به مسئولان زیربط ایالت ساسکاچوان سپرده می شود و دولت ایالتی ساسکاچوان به همراه جمعی از کارفرمایان این ایالت به بررسی آن می پردازند که برای کسب اطلاعات بیشتر میتوان از سایتهای معتبر اینترنتی برای مهاجرت به کانادا از طریق ساسکاچوان اقدام نمود .

:: برچسب ها : مهاجرت به کانادا از طریق ساسکاچوان ,
ن : زهرا داوند
ت : شنبه 1 ارديبهشت 1397
برنامه ی کارگشا SINP به شما و خانواده ی شما فرصتی می دهد تا کسب و کاری در ساسکاچوان ایجاد نمایید و یا این که در یک کسب و کار مشارکت کنید و در بخش مدیریتی آن نقش فعالی بر عهده داشته باشید. برای کسب صلاحیت کافی، متقاضی بایستی شرایط زیر را داشته باشد: حداقل دارایی خالصی به میزان 300 هزار دلار کانادا داشته باشد؛ حداقل سه سال مدیر یک شرکت بوده باشد و یا این که مسئولیت های اصلی آن شرکت را برعهده داشته باشد. موقعی که نامزدی شما برای مهاجرت تایید شد، شما نیاز دارید تا: حداقل سرمایه ی فعال به میزان 150 هزار دلار کانادا در استان ساسکاچوان داشته باشید. اگر شما تنها در یک سوم یک کسب و کار شریک شوید، حداکثر میزان سرمایه گذاری شما بایستی به میزان یک میلیون دلار کانادا باشد؛ بایستی هر روز بر سر پست مدیریتی خود حضور داشته باشید؛ با حُسن نیت، مبلغ 75 هزار دلار کانادا سپرده گذاری کنید. موقعی که برای SINP در خواست می دهید، میزان سپرده گذاری شما بایستی 2500 دلار باشد. موقعی که نامزدی اقامت دائم را کسب نمودید، بایستی مبلغ 72500 دلار کانادا نیز به مبلغ قبلی بیفزایید. موقعی که شما توانستید شرایطی را که متعهد به انجام آن شدید به درستی انجام دهید، این مبلغ سپرده گذاری به شما بر می گردد.

:: برچسب ها : مهاجرت به کانادا از طریق ساسکاچوان ,
ن : زهرا داوند
ت : پنجشنبه 30 فروردين 1397

یکی از شرایطی که برای مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی وجود دارد این است که کسانی که در خواست پناهندگی میدهند به هیچ وجه حق کار کردن در خاک کانادا را ندارند ، اما اگر 180 روز از تاریخ ارائه درخواست پناهندگی آنها بگذرد و تکلیف آنها در این مدت مشخص نگردد میتوانند درخواست اجازه کار کنند و البته سقف کمکهای دولتی به مدت یک سال است اما به محض اینکه شخص بتواند امورات خود را اداره کند دیگر واجد شرایط کمکهای دولتی نخواهد بود .:: برچسب ها : مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی ,
ن : زهرا داوند
ت : چهارشنبه 29 فروردين 1397
یکی از روشهای مهاجرت به کانادا ، مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی میباشد که یکی از طرق مهاجرت و شروع یک زندگی دوباره تحت پرچم یک کشور جدید، پناهندگی است. اگرچه پناهندگی پروسهای طولانی و دشوار است و افراد زیادی در فرایند اخذ آن با درهای بسته روبه‌رو میشوند اما در مواردی، پناهندگی تنها و آخرین راه حل برای فرار از مشکلاتی است که شخص را در موطن اصلی وی تهدید میکند. یکی از کشورهایی که تعداد قابل توجهی از پناه جویان آن را به عنوان کشور مقصد خود جهت اخذ پناهندگی انتخاب میکنند کانادا و یکی از طرق مهاجرت به آن، مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی است؛ چرا که کشوری توسعه یافته است و میتواند برای گریز از مشکلات و مسائل شخص پناهجو در کشور اصلی خود و ایجاد یک زندگی خوب و مرفه جهت ادامهی زندگی گزینه مناسبی باشد.

:: برچسب ها : مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی ,
ن : زهرا داوند
ت : دوشنبه 27 فروردين 1397
مهاجرت به کانادا از طریق کار دارای قوانینی میباشد و در صورت اینکه فرد متقاضی شرایط زیر را داشته باشد اداره مهاجرت کانادا میتواند بدون تایید وزارت کار مجوز Work permit را صادر کند : رد متقاضی زیر نظر برنامه NAFTA میان آمریکا – کانادا – مکزیک باشد. کار مورد نظر برای اقتصاد، فرهنگ و اجتماع کانادا مفید باشد. در طی توافق نامه های بین المللی مصوب میان دولت کانادا و دیگر کشورها. مانند برنامه youth & teacher exchange program. دانشجویان مشغول به تحصیل در کانادا که توسط استادی به کار در دانشگاه مشغول شوند. همراهی همسر مشغول به کار یا تحصیل در کانادا. کار مورد نظر عام المنفعه باشد و مصوب وزارت مهاجرت کانادا. افراد مشغول به کار در کانادا.

:: برچسب ها : مهاجرت به کانادا از طریق کار ,
ن : زهرا داوند
ت : جمعه 24 فروردين 1397
مهاجرت به کانادا از طریق کار یکی از روشهای خوب و مطمئن میباشد که اگر فردی هستید که سابقه مدیریت و یا راه اندازی یک بیزینس را در ایران دارید و همچنین سرمایه مناسب برای ایجاد یک کسب و کار را در کانادا دارا هستید، این روش مهاجرتی بسیار مناسب شما خواهد بود. تسلط به زبان انگلیسی یا فرانسه در هر یک از برنامه های روش کارآفرینی متفاوت است. به این معنی که ممکن است بسته به برنامه و استان کانادا، مدرک زبان معتبر ( آیلتس ) مورد نیاز باشد و یا فقط نیاز به یک تسلط ابتدایی داشته باشید. توسط این روش با راه اندازی یک کسب و کار جدید در کانادا و یا سرمایه گذاری در یک کسب و کار مناسب در کانادا، می توانید اقامت دائم کانادا را دریافت نمائید.

:: برچسب ها : مهاجرت به کانادا از طریق کار ,
ن : زهرا داوند
ت : چهارشنبه 22 فروردين 1397
از روش های مختلف مهاجرت به کانادا میتوان به خود اشتغالی اشاره نمود که برنامه خود اشتغالی به دنبال جذب افرادی است که قادربه خود اشتغالی در کانادا می باشند . این افراد باید یکی از شرایط زیررا داشته باشد: دارای تجربه مرتبط در فعالیت های فرهنگی و یا ورزشی باشند و قصد و توان مشارکت در برنامه های فرهنگی یا ورزشی در کانادا را داشته باشند و یا تجربه کاری در زمینه کشاورزی داشته باشند و همچنین قصد و توان خرید و مدیریت یک مزرعه در کانادا را داشته باشند

:: برچسب ها : روش های مختلف مهاجرت به کانادا ,
ن : زهرا داوند
ت : دوشنبه 20 فروردين 1397
از روش های مختلف مهاجرت به کانادا میتوان به خود اشتغالی اشاره نمود که برنامه خود اشتغالی به دنبال جذب افرادی است که قادربه خود اشتغالی در کانادا می باشند . این افراد باید یکی از شرایط زیررا داشته باشد: دارای تجربه مرتبط در فعالیت های فرهنگی و یا ورزشی باشند و قصد و توان مشارکت در برنامه های فرهنگی یا ورزشی در کانادا را داشته باشند و یا تجربه کاری در زمینه کشاورزی داشته باشند و همچنین قصد و توان خرید و مدیریت یک مزرعه در کانادا را داشته باشند

:: برچسب ها : روش های مختلف مهاجرت به کانادا ,
ن : زهرا داوند
ت : دوشنبه 20 فروردين 1397
روش های مختلف برای مهاجرت به کانادا وجود دارد که یکی از این روشهای مطمئن ویزای تجاری میباشد که دارای شرایطی از این قبیل است ، برنامه مهاجرت تجاري در جستجوي جذب افراد با تجربه تجاري و يا مديريتي است که به توسعه اقتصاد کانادا کمک خواهد کرد. اگر شما در جستجوي انجام يک سرمايه گذاري در کانادا يا شروع يک تجارت در کانادا هستيد چندين راه براي انتخاب شما وجود دارد. شما يا مي‌توانيد تحت برنامه فدرال پذيرش شويد يا مي‌توانيد درخواست پذيرش خود را از طريق يکي از برنامه‌هاي استاني ارائه دهيد. چندين انتخاب براي درخواست شما به عنوان مهاجر تجاري وجود دارد که در زير ليست شده است. • مهاجرت تجاري فدرال: براي درخواست کنندگان تجاري که تمايل به اقامت در هر استان يا منطقه به جز کبک دارند. • مهاجرت تجاري کبک: براي درخواست کنندگان تجاري که تمايل به اقامت در استان کبک دارند.

:: برچسب ها : روش های مختلف مهاجرت به کانادا ,
ن : زهرا داوند
ت : يکشنبه 19 فروردين 1397
یکی از متداولترین راهها برای مهاجرت به کانادا و بررسی شرایط زندگی در کانادا ویزای توریستی میباشد که برای اتباع خارجی صادر می کند ویزای توریستی یا دیداری است که با توجه به سیاست های هر کشور از نوع ویزاهای موقت دسته بندی می شود. این ویزاها بطور معمول برای دیدار خانواده و افراد مقیم آن کشورها یا دیدار و سیاحت توسط سایرین دسته بندی و صادر می شود . ویزای توریستی یکی از پر متقاضی ترین نوع ویزا است و سالیانه تعداد بسیار زیاد ویزا برای دیدار و بررسی شرایط کار و زندگی برای اتباع سایر کشورها که نیاز به ویزا دارند توسط دفاتر و کنسولگری های کانادا در خارج از کشور صادر می شود .

:: برچسب ها : مهاجرت به کانادا ,
ن : زهرا داوند
ت : پنجشنبه 16 فروردين 1397
مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج ، شهروندان کانادایی و دارندگان اقامت دائم ممکن است با یک شخص از کشور دیگر ازدواج کنند، در ازدواج های عرفی شریک زندگی زناشویی از یک کشور دیگر برای مهاجرت به کانادا حمایت می گردد. با حمایت مالی، متقاضی می تواند اقامت دائم کانادا را دریافت کند. ضامن باید قراردادی را با دولت کانادا برای حمایت مالی متقاضی برای 3 سال قبل از تبدیل شدن به یک مقیم دائم کانادا امضا کند. برای یک فرد خارجی ازدواج با با یک شهروند کانادایی یا مقیم دائم فقط برای ورود به کانادا یک جرم است. CIC در حال کار برای جلوگیری از این ازدواج های نادرست است.

:: برچسب ها : مهاجرت به کانادا ,
ن : زهرا داوند
ت : چهارشنبه 15 فروردين 1397
مهاجرت به کانادا از طریق کار : کانادا برای پویا نمودن بازار کار خود و جبران کمبود نیروی کار ماهر خود، هر ساله دهها هزار نیروی کار خارجی از سراسر جهان جذب می نماید. به جز شهروندان کانادا و مقیمان دائم این کشور، تمامی ساکنین کانادا برای کار کردن در این کشور به اخذ مجوز کار از کشور کانادا یا به طور مشخص از اداره مهاجرت و پناهندگی کانادا نیاز دارند. بنابراین اخذ مجوز کار یکی از سریع ترین راه ها برای ورود و در نهایت مهاجرت به کانادا است چرا که امکان تبدیل به اقامت دائم را دارد.

:: برچسب ها : مهاجرت به کانادا از طریق کار ,
ن : زهرا داوند
ت : سه شنبه 7 فروردين 1397
کشور کانادا کشوری فوق العاده برای زندگی و ادامه تحصیل می باشد. این کشور سطح بالایی از رفاه و زیبایی برخوردار است و با درآمدی خوب هزینه های زندگی مناسب و خدمات درمانی با هزینه پایین به انتخابی بی همتا برای مهاجرت تبدیل شده است.کانادا دارای یکی از مثبت ترین سیاست های مهاجرتی در جهان است . دولت کانادا هر ساله به دلیل برنامه های رشد توسعه این کشور نیاز به جذب نیروهای متخصص نیروی کار دارد و هر روز تعداد بیشتری از افراد تمایل به مهاجرت به کانادا دارند که میتوانند از سایتهای معتبر اقدام نمایند .

:: برچسب ها : مهاجرت یه کانادا ,
ن : زهرا داوند
ت : دوشنبه 6 فروردين 1397
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)